Drobne Usługi Poligraficzne

Drukujemy dokumenty kolorowe i czarno-białe w formatach od A4 do maksymalnie A3. Posiadamy nowoczesne maszyny, dzięki którym gotowe kopie wyróżniają się dokładnym odwzorowaniem najdrobniejszych detali.


Wydruki Format A4

A4 to najbardziej podstawowy format używany w codziennej dokumentacji. Kopie wykonujemy z najwyższą precyzją, na specjalistycznych maszynach marki Konica Minolta.

Nowoczesna technologia druku cyfrowego zapewnia najwyższą jakość kopii z możliwością skalowania obrazu w zakresie od 25% do 400% oraz kserowania dwustronnego lub łączonego.

Wydruki Format A3

Jesteśmy w stanie powielić oryginał dokumentu w dowolnie wskazanej liczbie, zapewniając przy tym najwyższą jakość kopii oraz krótki czas wykonania zlecenia.

Stosujemy papiery standardowej gramatury oraz inne zgodnie z życzeniami klientów – papiery o różnych typach struktur, kolorów, a także wykorzystujemy innego rodzaju media, w tym papiery samoprzylepne, folie, kalki.

Cennik: Kopiowanie / Drukowanie

NakładCzarno Białe A4Czarno Białe A3Kolor A4Kolor A3
1-10szt.1zł2zł2zł4zł
Od 11 szt.60 gr.90 gr.1,50 zł.3,00 zł.
Ceny wydruków ustalono dla standardowego papieru. Drukowanie na papierach innych niż standardowe podwyższa cenę końcową.

OCR - Komputerowe Rozpoznawanie Treści

OCR umożliwia szybkie i łatwe rozpoznanie treści w dokumentach. Dzięki temu przeniesiesz treści z dokumentów papierowych do plików edytowalnych Word, Excel oraz do przeszukiwalnego PDF. Wykorzystujemy Do tego autorski system Konica Minolta.

Skanowanie z podajnika
(luźne kartki)
50 gr.
Nadruk na płycie DVD10,00 zł.
Archiwizacja (nagranie) na płytę 10,00 zł.
Biały kubek ze zdjęciem 30,00 zł.
Wizytówki 100 szt 60,00 zł
Call Now Button