Menu Zamknij

Zamów rano, odbierz po południu

Działasz w branży poligraficzno-reklamowej?
Jesteś właścicielem Agencji Reklamowej, wydawnictwa lub studia graficznego?
Cenisz sobie jakość, niezawodność i ekspresowe terminy realizacji? Drukarnia 24studio.pl jest właśnie dla Ciebie!

 

Jednym z naszych celów jest stała i owocna współpraca z firmami z branży reklamowej. Zainteresowanym podmiotom  oferujemy atrakcyjne rabaty na wszystkie produkty, przesyłki no name (bez oznaczeń drukarni, materiałów reklamowych i dokumentów) oraz indywidualne i elastyczne podejście do zamówień.

Małe i średnie nakłady drukujemy na urządzeniu Konica Minolta AccurioPress C3070 to „mercedes” w swojej klasie. Urządzenie znacząco zwiększyło wydajność w zakresie realizacji wydruków cyfrowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać zlecenie niemal od razu. Instalacja  AccurioPress wprowadziło w życie nowe hasło reklamowe: „Zamów rano, odbierz po południu”. Trafiają Ci się zlecenia „na wczoraj”? Zamawiając u nas zyskujesz pewność, że dotrzymamy deklarowanych terminów realizacji. Wiele zleceń takich jak ulotki, plakaty, wydruki z plotera (12 kolorów), koszulki z nadrukiem, kubki wykonamy dla Ciebie w ekspresowym terminie. Nawet w tym samym dniu. Gwarantujemy niesamowite kolory, najlepszy jakościowo papier oraz gramaturę do 350g.  

Wszystkie zlecenia wykonujemy u siebie, na własnych maszynach. Nie musimy korzystać z podwykonawców. Tobie jako Agencji Reklamowej proponujemy dodatkowo atrakcyjne rabaty.

Gdy standardowy termin realizacji jest dłuższy, a Tobie pali się grunt pod nogami możesz liczyć na naszą pomoc i skrócenie czasu realizacji do produkcyjnego minimum.

 
Call Now Button