Menu Zamknij

Projekty Graficzne

 

Jeśli nie masz własnych projektów graficznych, możesz zlecić ich wykonanie naszym grafikom.

W drukarni 24studio.pl nie tylko wydrukujesz z gotowych plików.  Możesz zamówić projekt graficzny ulotki, wizytówki i innych materiałów poligraficznych.
Dzięki temu zyskasz pewność, że projekt będzie zgodny ze standardami, a jego wydruk przebiegnie bez żadnych komplikacji i problemów.

Doświadczenie i know-how i wyniesione z branży reklamowej sprawiły, że nie ma dla nas tematów niemożliwych. Wiemy, jak wesprzeć naszych klientów w zakresie szeroko rozumianych działań marketingowo – reklamowych. Potrafimy stworzyć spójny wizerunek firmy lub marki, a także przygotować gadżety w każdym nakładzie i na każdy budżet.

Czy może być i szybko, i dobrze?

Pozwala nam na to własne zaplecze produkcyjne. Wysokiej klasy maszyny poligraficzne dostępne na miejscu dają możliwość dostarczania produktów najwyższej jakości w możliwie najkrótszym czasie.

Etapy tworzenia projektu graficznego

Na tym etapie potrzebujemy jak najwięcej informacji o tym, jakie są oczekiwania, preferowana kolorystyka, tematyka wykorzystanych grafik.

Na podstawie ustaleń przygotowujemy pierwszą wersję projektu. Pierwsza wersja służy do zobrazowania omówionej koncepcji, sprawdzenia, czy dobrze się zrozumieliśmy i podjęcia decyzji o tym jakie zmiany należy uwzględnić.

Na podstawie uwag Klienta przygotowujemy wersję projektu, którą przesyłamy mailowo do akceptacji.

Grafik wprowadza otrzymane od Klienta uwagi i przygotowuje ostateczną wersję projektu do akceptacji. Po zaakceptowaniu jej przez Klienta przygotowujemy wersję do druku. W przypadku konieczności wprowadzania dalszych zmian w projekcie ustalamy wysokość dodatkowej opłaty.

Informacje pomocne w przygotowaniu projektu do druku znajdziesz na stronie z pomocą techniczną.

Call Now ButtonZadzwoń do Drukarni