Menu Zamknij

Etykiety

Etykiety samoprzylepne

Jako profesjonalna drukarnia etykiet samoprzylepnych i termotransferowych gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Uzyskujemy je poprzez niezwykle staranny sposób podejścia do każdego zlecenia.

Produkty

Różnorodność naszych produktów z pewnością pozwoli Państwu dopasować zamówienie do swoich potrzeb. Nasze produkty tworzymy na materiałach, takich jak folia PP. Jest to bardzo wytrzymałe tworzywo polipropylenowe, mające niezwykle wiele możliwości zastosowań w przemyśle, produkcji i logistyce, gdzie niezbędna jest duża odporność na wiele czynników.

Graficzny motyw na tego rodzaju folii odznacza się także niezwykłą trwałością – jest w zasadzie nie do zdarcia. Z tej samej serii pochodzi także folia przeźroczysta. Dla mniej wymagających projektów, proponujemy bardziej ekonomiczną ofertę, czyli użycie papieru samoprzylepnego z bardzo dobrym klejem.

Etykiety dostępne są w czterech kształtach: etykiety kwadratowe, etykiety prostokątne, etykiety okrągłe i etykiety owalne występujące w najbardziej popularnych rozmiarach.

Etykiety można zamówić w zależności od potrzeb w różnych opakowaniach. Jeżeli będą naklejane na produkty ręcznie, warto wybrać kartoniki, dzięki którym aplikacja będzie łatwiejsza i przede wszystkim szybsza.

Z kolei jeżeli etykiety na roli będą aplikowane automatycznie przy użyciu urządzeń etykietujących, wówczas kartoniki stają się zbędne i konieczny jest wybór gilzy.

Nowoczesny system wycinania etykiet nie wymaga żadnych wykrojników – jest to kolejna oszczędność jaką uzyskacie Państwo korzystając z usług naszej firmy. Czas wykonania został skrócony do minimum – 4 dni robocze.

 

Sposób Opakowania

Sposób nawoju

Call Now ButtonZadzwoń do Drukarni