Menu Zamknij

Zamów rano, odbierz po południu

Jesteśmy fachowcami i staramy się swoją pracę wykonywać jak najlepiej. 
Drukarnia Kalisz 24studio.pl stworzona jest przez zespół ludzi będących poligrafami i grafikami nie tylko z wykształcenia, lecz również z zamiłowania.

Rozbudowany park nowych maszyn i kompetencje pracowników pozwalają na pełną kontrolę jakości wydruku na każdym etapie produkcji. Przyjmujemy do druku gotowe pliki. Dodatkowo klientom drukarni 24studio.pl możemy zaproponować wszelkie usługi graficzne oraz pomoc w przygotowaniu projektów i tekstów reklamowych.

Wieloletnie doświadczenie, otwartość i elastyczność w działaniu drukarni, sprawia, że przygotowanie ulotek, wizytówek oraz innych materiałów poligraficznych będzie zawsze na najwyższym poziomie.  Drukujemy na urządzeniu Konica Minolta AccurioPress C3070 to „mercedes” w swojej klasie. Dzięki temu klient może zostać u nas obsłużony niemal od razu.

Instalacja kolorowej maszyny AccurioPress firmy Konica Minolta w drukarni 24studio.pl w Kaliszu wprowadziło w życie nowe hasło reklamowe: „Zamów rano, odbierz po południu”. Urządzenie znacząco zwiększyło wydajność w zakresie realizacji wydruków cyfrowych oraz podniosło też ich jakość usług do poziomu offsetu. Urządzenie umożliwia drukowanie 81 stron na minutę w kolorze, nawet na najbardziej wymagających podłożach, takich jak arkusze powlekane o gramaturze do 350 g/m2.

Duże nakłady drukowane są na 10 kolorowej maszynie offsetowej Heidelberg Speedmaster XL162-4+lX ze zintegrowanym urządzeniem pomiarowym, dającym najwyższy poziom kontroli kolorystycznej.

Druk wielkoformatowy zdjęć i fotoobrazów wykonujemy na urządzeniu image PROGRAF PR0-4000 firmy Canon.  Zapewnia on znakomitej jakości wydruki na nośnikach do szerokości 44″. Ploter wykorzystuje 12-kolorowy system atramentu, który  gwarantuje dynamiczne kolory, intensywną czerń, dużą szybkość drukowania i świetną jakość.

Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące: DRUK CYFROWY, DRUK OFFSETOWY i WIELKOFORMATOWY.

Możemy zagwarantować, że zleceniodawca zawsze otrzyma swój produkt w tej samej kolorystyce.
 Powtarzalność kolorów to kolejna ważna cecha maszyny Konica Minolta AccurioPress C3070.

Drukarnia Kalisz 24studio.pl
ul. Czaszkowska 8

Drukarnia kalisz 24studio
Call Now Button