Katalogi - Pokażą cię z najlepszej strony

W naszej ofercie w bardzo atrakcyjnej cenie znajdziesz wszystkie najbardziej poszukiwane formaty i opcje dotyczące oprawy i uszlachetniania wizualnego okładki.

Katalogi szyte drukujemy w objętości maksymalnej 4 strony okładki i 56 stron środka. Parametry maksymalne podyktowane są względami technologicznymi podczas oprawy (szycia na zszywki).
Powyżej 56 stron plus okładka rekomendujemy oprawę klejoną PUR.

Katalog szyty drukujemy na papierze offsetowym lub kredowym (w macie lub połysku). Do wyboru masz druk na podłożu o gramaturze od 90 do 350 g. Dzięki nowym maszynom poligraficznym, które używamy możesz liczyć na dokładne odwzorowanie barw i niesamowitą jakość.

Katalog klejony to mocny i trwały produkt.  W drukarni 24studio.pl wydrukujesz katalog klejony o pojemności od 4 + 48 do 4 + 256 stron. Dzięki zastosowaniu klejenia PUR, katalogi przetrwają wielokrotne kartkowanie i na długo zachowają trwałość.

Katalogi spiralowane zepną Twój projekt i pozwolą wygodnie przeglądać wszystkie strony. Zarówno okładkę, jak i wnętrze drukujemy w pełnym kolorze.

ZAPROJEKTUJEMY PODPOWIEMY WYDRUKUJEMY

Jeśli nie posiadasz przygotowanego projektu graficznego do wydruku chętnie wykonamy go dla Ciebie.
Oferujemy również usługę modyfikowania projektów. Mamy doświadczenie i wiemy doskonale jak zaplanować i wykonać profesjonalny projekt graficzny, tak aby skupiał uwagę odbiorcy. Otrzymasz opracowanie graficzne i wizualizację projektu w wybranym formacie. Możliwość zasugerowania kilku poprawek.